چهارراه چسبی UPVC

  • چهارراه چسبی UPVC

چهارراه چسبی UPVC پیمتاش – چهارراه یو پی وی سی – چهارراه upvc

از دیگر محصولات کاربردی ارائه شده توسط پیمتاش ، چهارراه چسبی UPVC می باشد. چهارراه UPVC عملکردی شبیه به سه راهه دارد و کاربرد آن در جمع آوری چند مسیر لوله کشی و یا تقسیم مسیرهای لوله کشی است. این قطعه ساخت شرکت پیمتاش ترکیه بوده و از سایز ۵۰ تا سایز ۱۱۰ موجود می باشد. نحوه اتصال چهارراه یو پی وی سی نیز فقط به صورت چسبی است.

کاربرد چهارراه چسبی UPVC

همانطور که گفته شد ، چهارراه چسبی UPVC پیمتاش  قطعه ای است که از آن برای اتصال انشعابات فرعی به یکدیگر استفاده می شود. هرچند که کاربرد این محصول در سیستم های لوله کشی نسبت به سه راهی کمتر است ، اما نباید از اهمیت این قطعه چشم پوشی کرد. چرا که در بسیاری از مواقع ، استفاده از چهارراه UPVC پیمتاش موجب کاهش تعداد اتصالات بکار رفته در سیستم لوله کشی می گردد که این امر در طراحی لوله کشی ،مسئله ی حائز اهمیتی است. برای نمونه ، یکی از بیشترین موارد استفاده ی این قطعه در جکوزی ها است؛ در جکوزی هایی که برای پاها دو عدد نازل در نظر می گیرند ، یک لوله بصورت عمودی داخل دیواره ی جکوزی قرار می گیرد که برای انشعاب گیری از این لوله ، یک عدد چهارراه یو پی وی سی به آن متصل کرده و از سمت چپ و راست چهارراه ، انشعاب هایی می گیرند که در یک راستا قرار دارند. در همین مورد ، در صورت عدم استفاده از چهارراه یو پی وی سی ، باید از سه راهه استفاده کرد که در این صورت ، هم انشعاب ها در یک راستا قرار نمی گیرند و هم به جای یک اتصال ، از دو اتصال استفاده می شود. که این امر افزایش هزینه و نیز پیچیدگی طراحی لوله کشی را در پی خواهد داشت.
جنس چهارراه چسبی این محصول از جنس یو پی وی سی می باشد. لوله و اتصالات یو پی وی سی ، دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع مواد شیمیایی ، از جمله روغن ها ، الکل ها و مواد نفتی هستند.

پست های مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی برای نمایندگی پیمتاش محفوظ می باشد. vahid4251
کلمات کلیدی
farab HYDRO&SEAL Klarer ldjha LJHA pimtas pimtash upvc vahid425 vahid4251 Video آب بندی اتصالات اتصالات پیمتاش اتصالات یو پی وی سی استاندارد استخر المان با تصویر حهئفشس رشاهی۴۲۵۱ ساده شیرآلات شیرآلات UPVC صنعت صنعت پایتخت صوتی ظریف فاراب فرمت پست لوله لوله و اتصالات پیمتاش نصب آسان نمایندگی پیمتاش نوشته پایتخت پیمتاش چسب چسب upvc کسب و کار کلینر گالری گروه بازرگانی صنعت پایتخت یو پی وی سی